Zostań Gwiazdą Filmową – pierwszy w Polsce internetowy Talent Show!

Zostań Gwiazdą Filmową – pierwszy w Polsce internetowy Talent Show!

Zostań Gwiazdą Filmową – pierwszy w Polsce internetowy Talent Show! Pewnie wielu z was chciałoby zagrać w filmie, dołączyć do grona najlepiej zarabiających celebrytów w Polsce i zrobić karierę? To nic trudnego, wystarczy wziąć udział w castingu i dać się poznać od najlepszej strony!

 

 

Hmmm – wygrac casting…. Łatwo powiedzieć :) Czasu na zgłoszenie się do programu zostało już niedużo, bo tylko do 30.10.2012. Kto chce więc zaistnieć w polskiej kinematografii powinien się pospieszyć!

Co o programie piszą organizatorzy?

 

Internet na przestrzeni ostatnich 10 lat stał się najbardziej nośnym środkiem przekazu. Coraz więcej osób rezygnuje z oglądania telewizji, na korzyść Internetu. Program Zostań Gwiazdą Filmową wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom i jest pierwszym talent show prowadzonym on-line.

Aby wziąć udział w programie wystarczy wysłać sms-a, zarejestrować się i wypełnić formularz na stronie www.zostangwiazdafilmowa.pl. Dzięki temu uczestnicy oszczędzają czas nie wyczekując w kilometrowych kolejkach na przesłuchanie oraz mogą pokazać swój talent z najlepszej strony, bez zbędnego stresu, tworząc w domowym zaciszu i wysyłając najlepszą wersję zgłoszenia.

Selekcja Uczestników Programu przebiega w następujących etapach:

  • wstępna selekcja,
  • eliminacje,
  • półfinał
  • finał

Wstępna selekcja Uczestników ze wszystkich przesłanych zgłoszeń, jury wybiera 640 osób (około 160 osób przypada na każde miasto, a po 40 osób na każdą rolę). Dlatego tak ważne jest kreatywne stworzenie tekstu i dobór zdjęć do zgłoszenia.

Eliminacje Castingi odbędą się w czterech miastach Polski (Gdańsk, Poznań, Kraków, Warszawa).

TERMINARZ CASTINGÓW

  • 06.11 – 08.11.2012 – SOPOT/GDAŃSK,
  • 10.11 – 12.11.2012 – POZNAŃ,
  • 14.11 – 16.11.2012 – KRAKÓW
  • 18.11 – 20.11.2012 – WARSZAWA

Wkrótce podamy dokładne adresy miejsc gdzie odbędą się castingi. Dodatkowo osoby, które przejdą do następnego etapu będą poinformowane wiadomością e-mail o dokładnych miejscach oraz godzinach castingów

Dwa pierwsze dni castingu będą polegały na wykonaniu przed kamerami krótkiej ok. 3 minutowej autoprezentacji. Uczestnicy mają tu dużą dowolność. Postaw na ciekawą prezentację swoich zdolności aktorskich. Następnie Jurorzy spośród 640 osób wybierają 160 Uczestników z każdego miasta, spośród których wskażą około 40 Uczestników na każdą role, którzy zakwalifikują się do kolejnego etapu.
Trzeciego dnia castingów Uczestnicy wybrani przez jury, wykonują zadania aktorskie.

Po zakończeniu castingów na stronie www.zostangwiazdafilmowa.pl  zostanie zamieszczona autoprezentacja 160 osób, nagrana podczas dwóch pierwszych dni castingów. Będą to autoprezentację tych Uczestników, którzy przejdą eliminację i zakwalifikują się do trzeciego dnia castingów.
Spośród filmików z udziałem 160 Uczestników w głosowaniu sms zostanie wybranych około 80 Uczestników (20 Uczestników na miasto, po 5 na każdą rolę), którzy kwalifikują się do półfinału.

PółfinałBierze w nim udział około 80 Uczestników (po 20 Uczestników na miasto i po 5 na każdą rolę), których scenki z zadaniami aktorskimi, zarejestrowane trzeciego dnia castingów, zostaną zaprezentowane na stronie. W trakcie głosowania sms wyłonionych zostaje 16 Uczestników (4 Uczestników na miasto po 1 na jedną role), którzy kwalifikują się do finału.

FinałW finale bierze udział 16 Uczestników wyłonionych w półfinale oraz kolejnych 8 Uczestników (4 z „dziką kartą” wybranych przez jurorów oraz kolejnych 4 Uczestnicy z największą liczbą głosów z głosowania na portalu facebook.com, które odbędzie się w dniach 18.01.2013-25.01.2013). Uczestnicy z „Dziką kartą” i uczestnicy wyłonieni poprzez głosowanie na facebook’u mogą kandydować na dowolne role.

W finale weźmie udział 24 Uczestników, którzy wykonują zadania aktorskie (wskazane przez Organizatora) w obecności jury, rejestrowane przez kamery. Następnie 24 filmy z finału zostają zaprezentowane na naszej stronie i poddane głosowaniu sms. Czterej Uczestnicy, którzy uzyskają największą liczbę głosów do konkretnej roli, zostają zwycięzcami Programu.

 

Oficjalna strona programu – http://zostangwiazdafilmowa.pl

Oficjalny fanpage programu – http://www.facebook.com/ZostanGwiazdaFilmowa

Oficjalny kanał YouTube programu – http://www.youtube.com/user/zostangwiazdafilmowa