Starbucks z automatu – Hit czy Kit?

Starbucks z automatu – Hit czy Kit?

Starbucks z automatu – Hit czy Kit? W Wielkiej Brytanii już można już kupić kawę z automatów Starbucks’a. Starbucks szykuje ekspansję na stacje benzynowe, biura, supermarkety i lotniska.

 

 

Pierwsze automaty kawowego giganta pojawiły się już w supermarketach Sainsbury. Klienci mają do wyboru aż 280 kombinacji napojów, od klasycznego latte ze smakowymi syropami po cappuccino z delikatną pianką.

 

 

Producent zapewnia, że kawowe napoje z automatu będą smakować tak samo dobrze, jak te dostępne w kawiarniach. Na każdy kubek odpowiednia porcja ziaren kawy będzie świeżo mielona i dalej ‘doprawiana’ przez automat.  Nie dość, że kawowy drink będzie tańszy o kilka pensów to proces jego produkcji będzie trwać mniej niż minutę. – Automaty ‘Starbucks on the Go’ umożliwią Brytyjczykom picie ich ulubionej kawy, w każdym miejscu, o każdej porze – powiedział vice prezes marketingu brytyjskiego oddziału marki, Ian Cranna. – Maszyny są odpowiedzią na potrzebę naszych klientów. Najczęściej od naszych fanów słyszę, że chcą mieć Starbucks zawsze pod ręką.- dodaje. Nowe działanie Starbucks jest odpowiedzią na konkurencyjną kawiarnię Costa Coffee, która już ponad rok temu uruchomiła swoje własne automaty.