Najlepiej ubrani mężczyźni według  „Vanity Fair”

Najlepiej ubrani mężczyźni według „Vanity Fair”

Najlepiej ubrani mężczyźni według  „Vanity Fair”. Magazyn po raz kolejny stworzył prestiżowy ranking – lista powstaje corocznie od 80 lat. Pojawiają się na niej politycy, członkowie rodzin królewskich, aktorzy, muzycy czy projektanci.

Za najlepiej ubranego uznany został Justin Timberlake pojawiający się publicznie w kreacjach Toma Forda. Tuż za nim znalazł się Keith Richards z The Rolling Stones, który twierdzi, że nie robi zakupów. Podium zamyka koszykarz LeBron James, dla którego ikonami stylu są James Bond i Bruce Wayne. Wśród panów ciekawostką jest obecność na liście trzech synów muzyka Bryana Ferry’ego. Znaleźli się na niej Otis, Tara oraz Isaac.

Oto kolejni panowie wyróżnieni przez „Vanity Fair”:

Otis Ferry – syn muzyka Bryana Ferry’ego
Henrik Lundqvist – szwedzki bramkarz hokejowy
Thom Browne – amerykański projektant mody
Alexander Gilkes – współzałożyciel Paddle8
Tara Ferry – syn muzyka Bryana Ferry’ego
Luca Cordero di Montezemolo – prezes Ferrari
Charlie Siem – angielski skrzypek klasyczny
Francesco Carrozzini – fotograf i reżyser
Jack Huston – angielski aktor
Ronan Farrow – prawnik, syn Woody’ego Allena
Isaac Ferry – syn muzyka Bryana Ferry’ego
Darren Henault – amerykański projektant wnętrz

„Vanity Fair” nie zapomniało tez o paniach. W tym roku na szczycie listy znalazła się Kerry Washington – aktorka, którą widzowie kojarzą z filmem „Django”. Zabrakło jej jednak na okładce magazynu, którą zamiast zwyciężczyni prestiżowego rankingu zdobi księżna Diana. Wysokie miejsce w rankingu zajęła także, jak można się było tego spodziewać, księżna Kate. Ciekawostką jest natomiast obecność żyjącej w Wielkiej Brytanii Polki Magdaleny Knitter na liście International Best-Dressed List Challenge.