Masz pomysł na t-shirt? Zaprojektuj go w Londynie!

Masz pomysł na t-shirt? Zaprojektuj go w Londynie!

Czy zaprojektowanie autorskiej koszulki jest trudne? Możecie się o tym przekonać, uczestnicząc w interaktywnych warsztatach tworzenia nadruków, organizowanych przez salon marki Levi’s na Regent Street w Londynie.

Macie jakiś pomysł na fajną koszulkę?

 

Levi’s Print Workshop poprowadzi Anthony Burrill, uznany grafik i jeden z najlepszych typografów w Wielkiej Brytanii. Uczestnicy warsztatów będą mieli szansę zaprojektować swój autorski t-shirt, wymyślić własną grafikę, bądź skorzystać z gotowego wzoru przygotowanego przez mistrza ceremonii.

 

 

 

Burrill znany jest ze swoich humorystycznych napisów oraz ilustracji. Za pomocą sloganów takich jak THE CITY IS OURS TONIGHT (Tej nocy miasto jest nasze) czy DO YOU KNOW WHERE YOU ARE? (Czy wiesz gdzie jesteś?), Burrill scharakteryzował klimat londyńskiej ulicy. Podczas warsztatów Levi’s Print Workshop, każdego dnia będzie dostępny nowy slogan wymyślony przez brytyjskiego grafika, który klienci marki będą mogli wykorzystać w swoich projektach. Teksty inspirowane Londynem mogą przesyłać za pomocą #PrintLondon na Twitterze lub przypiąć na specjalnie przygotowaną tablicę w salonie przy Regent Street. Autorzy najlepszych sloganów zostaną wyróżnieni, a ich projekty uwiecznione na koszulkach klientów marki. Warsztay projektowania nadruków, do której marka Levi’s zaangażowała znanego brytyjskiego grafika, to szczytna inicjatywą, która łączy sztukę z komercyjną modą.