Kimkim- ubieram się tam gdzie gwiazdy.

Kimkim- ubieram się tam gdzie gwiazdy.

Każda z nas (a przypuszczam, że może i każdy:) chce być modny na swój sposób, ale pewnie sami zauważyliście, że bardzo często przy wyborze np. look’u na jakieś ważne wydarzenie, często wzorujemy się na tym co noszą inni. Kiedy koleżanka w pracy założy śliczną różową koszulę sytuacja jest prosta — możemy się jej zapytać gdzie i za ile ją kupiła, ale kiedy na Instagramie zobaczymy na kimś znanym sukienkę, która od dawna nam się marzy, odszukanie, gdzie można ją kupić staje się problematyczne.

Instagram

Ostatnio często mi się zdarza, że wchodzę na portale społecznościowe i trafiam na ubrania, których szukałam lub nie szukałam, ale mi się tak spodobały, że nie mogę wytrzymać i muszę je mieć — wszyscy to znamy :) Na początku próbowałam dodawać komentarze z pytaniami „gdzie można to kupić?” ale było to bezskuteczne, a wpisanie w wyszukiwarkę „żółta sukienka” dawało….sami się pewnie domyślacie… tysiące wyników. Szukałam więc serwisu, który pomógłby mi rozwiązać problem poszukiwań najlepszych stylizacji gwiazd, a konkretniej, gdzie mogę kupić ubrania które noszą moi ulubieńcy. Nie musiałam szukać długo, bo okazało się że kilka moich koleżanek przegląda serwis kimkim.pl!

Nie muszę już wyszukiwać w sieci przez pół dnia, gdzie mogę dostać takie ubranie i pytać w komentarzach, które przepadają w eterze. Wszystko mam podane jak na tacy w jednym miejscu i jestem na bieżąco jak pojawia się coś nowego i modnego. Co tu dużo mówić – serwis ułatwił mi życie i dlatego o nim piszę. Przedstawię wam plusy serwisu (w telegraficznym skrócie, bo tak naprawdę jest ich więcej) :

KIMKIM

Ale jest też jeden minus: nie mogę mieć wszystkiego co mi się podoba ;)
Dziś to koleżanka mnie zapytała gdzie kupiłam tę sukienkę – ale zamiast podać nazwę sklepu, podałam jej adres strony, dzięki której znalazłam swoją stylizację. Jestem pewna, że jak tylko odwiedzi kimkim.pl, doda go do ulubionych zakładek.
Wy też sprawdźcie sami kimkim.pl !

 • Anna Nowalska

  No to trzeba zobaczyć :)

 • Kasia Nowak

  Dzięki za inspirację, nie wiedziałam, że coś takiego istnieje :) fajna sprawa!

 • Izabella Strzałkowska

  A koleżanka często nie chce powiedzieć, gdzie kupiła, znam takie przypadki ;-) fajnie jest mieć wszystko w innym miejscu.

 • Agnieszka Nawrat

  W takim razie idę sprawdzić!!