Johnny Depp twarzą perfum Diora

Johnny Depp twarzą perfum Diora

Johnny Depp po raz pierwszy w swojej karierze zgodził się wystąpić w kampanii reklamowej męskiego zapachu perfum dla domu mody Dior.

Johnny Depp to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych hollywoodzkich aktorów. Wszechstronny, utalentowany a do tego bardzo przystojny. Nic więc dziwnego, że jest przez wszystkich rozchwytywany! Doskonale potrafi wcielać się zarówno w komediowe, jak i dramatyczne role. Popularność dały gwiazdorowi role w takich filmach jak m.in. „Piraci z Karaibów”, „Edward Nożycoręki”, Charlie i fabryka czekolady” oraz „Alicja w krainie czarów”. Już na jesieni do kin trafi „Black Mass” w reżyserii Scotta Coopera z Deppem w roli głównej.

Hollywoodzki gwiazdor na swoim koncie ma udział nie tylko w aktorskich projektach, ale także muzycznych. Dwukrotnie wziął udział w nagraniach z brytyjskim zespołem rockowym Oasis. Zagrał wówczas na gitarze w utworze „Fade In-Out”.

Teraz w życiu Johny’ego przyszedł czas na kolejne wyzwanie, tym razem modowe. Depp dołączył do grona ambasadorów marki Dior. Niebawem aktor pojawi się na bilboardach promujących najnowszy zapach francuskiego domu mody. Wiadomo, iż zapach skomponował Francois Demachy. Z pewnością perfumy reklamowane przez Deppa będą marketingowym hitem!

  • Zuzanna Majewska

    Ciekawi mnie ten męski zapach Diora, a Deep…cóż uwielbiam od lat od czasów filmu „Co gryzie Gilberta …

  • Maja Mroczkowska

    uwielbiam go :)

  • Kasia Nowak

    Nie wiedziałam, że Johnny ma muzyczne ciągoty, a zapachu jestem bardzo ciekawa :)