„Jak urodzić i nie zwariować” – ?

„Jak urodzić i nie zwariować” – ?

To dylemat, który ma wielu przyszłych rodziców, ale też tytuł komedii w gwiazdorskiej obsadzie!

Jak urodzić i nie zwariować

Już niebawem w kinach – 22 czerwca 2012 – film na podstawie bestsellerowego poradnika dla przyszłych rodziców „W oczekiwaniu na dziecko”

 

 

Czerwiec przyniesie przyszłym i aktualnym rodzicom zabawną niespodziankę – brawurową komedię inspirowaną bestsellerowym poradnikiem dla rodziców „W oczekiwaniu na dziecko” autorstwa Heidi Murkoff i Sharon Mazel.

 

W USA książka sprzedała się w nakładzie przeszło 34 milionów egzemplarzy! Przetłumaczona na 30 języków, cieszyła się ogromnym powodzeniem na całym świecie, w tym również w Polsce.

Film nakręcony na jej podstawie nosi tytuł „Jak urodzić i nie zwariować” (reż. Kirk Jones, twórca „Niani” i „Wszyscy mają się dobrze”). Poznaj pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji, splatające się ze sobą historie pięciu par, które stają przed wyzwaniami zbliżającego się rodzicielstwa. Guru fitnessu Jules i gwiazdor tanecznego show Evan odkryją, że celebryckie życie na wysokich obrotach to nic w porównaniu z przygotowaniami do porodu. Wendy właśnie znajduje się w epicentrum burzy hormonów, a gromy, zimponującą precyzją, trafiają w jej męża Gary’ego. Alex, uczęszcza na spotkania „bracholi” – świeżo upieczonych ojców, którzy mówią, „jak to naprawdę jest”. Rosie i Marco mają z kolei problem z zupełnie innej beczki: co zrobić, kiedy dziecko pojawia się jeszcze przed pierwszą randką rodziców? Wszyscy oni będą musieli odpowiedzieć sobie na pytanie: jak urodzić i nie zwariować…

Polski trailer

 

Polska strona filmu – http://www.forumfilm.pl/jakurodzic

Strona filmu na Facebooku – http://www.facebook.com/JakUrodziciNieZwariowac/