Hania Humorek i przyjaciele!

Hania Humorek i przyjaciele!

Popularna seria robi ukłon w stronę młodszych czytelników: teraz Hanię można też kolorować, zgadywać, rozwiązywać i samodzielnie czytać! Na rynku pojawiły się dwie nowości kierowane do młodszych fanów Madame H.

Może nie jestem tzw. targetem przygód Hani, ale pokochałam tę sympatyczną, humorzastą dziewuszkę od pierwszego tomu. J Książki i audiobooki, pochłania się z wielką przyjemnością, a z każdej płynie jakaś nauka. Bez wstydu przyznaję, że reaguję z wielkim entuzjazmem na doniesienia o nowych przygodach Hani, do których w zeszłym roku dołączył, jako równie ważny bohater, jej brat Smrodek („Hania Humorek i Smrodek. Poszukiwacze skarbów” oraz „Hania Humorek i Smrodek. Wielka, straszna ciemność”), a teraz przyszła pora na przyjaciół Hani.

Hania

Nowa seria „Hania Humorek i Przyjaciele”, którą otwiera „Julka Wróbel i przygoda ze świnką” to bogate w bajecznie kolorowe ilustracje 64 strony, z którymi bez problemu poradzi sobie początkujący czytelnik. Duże wyraźne litery, zgrabnie złamany, przejrzysty tekst zachęcają do samodzielnego czytania. Sama historia związana z urodzinami Julki (i oczywiście świnkami, których dziewczynka jest wielką fanką) uczy zaś tego, że nie wszystko jest takie, jak się wydaje na początku.

Hania

A żeby było jeszcze fajniej powstała „Najfajniejsza na świecie humorkowa księga kolorowanek i innych zabaw”, dzięki czemu świat Hani staje się jeszcze bliższy. Zabawy są różnorodne i na pewno dostarczą frajdy na wiele godzin.

DSC_0728

  • Luśka Tyszka

    Uwielbiamy Hanię!! Jeszcze nie mamy kolorowanki, ale przygody Julki wróbel już przeczytane :)

  • Kasia Nowak

    Znamy i bardzo lubimy całą serię o Hani, Juli Wróbel w osobnej książeczce jeszcze nie poznaliśmy, ale już jesteśmy bardzo ciekawi :) na chandrę najlepsza Hania i Smrodek :)

  • Boguś31

    Zainteresujemy się, dziękuję za ciekawą recenzję!