Evergreen, czyli styl Pin-Up

Evergreen, czyli styl Pin-Up

Pin-Up to jeden z nieśmiertelnych trendów retro, który cieszy się niesłabnącą popularnością wśród kobiet pewnych siebie, niezależnych, umiejących mocno zaakcentować swoje atuty. Barwny playsuit lub rozkloszowana sukienka rodem z lat 40., do tego kokieteryjny, wesoły i wyrazisty makijaż z mocną, charakterystyczną kreską na powiece stanowią zestaw idealny na zbliżające się czerwcowe wieczory.

 

 

 

Czarna kreska dodaje spojrzeniu głębi, podkreśla gładką i zadbaną cerę, optycznie powiększa oczy.

 

 

Frywolnie podkręcona w zewnętrznych kącikach oczu będzie zalotnie przykuwać uwagę do całej stylizacji. Mało wprawnej dłoni wykonanie idealnej kreski może jednak nastręczać nie lada kłopotów. A przecież perfekcyjny kontur powinien być mocny, gruby i idealnie czarny. Jak uzyskać perfekcyjny efekt?

Chcąc narysować idealną kreskę warto zastanowić się nad wyborem kosmetyku, który posłuży nam do jej wykonania. Najpopularniejszą formą aplikacji są oczywiście diplinery. Dla początkujących Pin-Up Girls dobrym wyborem będą te ze sztywną końcówką w kałamarzu. Przygotowując pierwsze makijaże z użyciem eyelinera można pomóc sobie zaznaczając delikatnie kontur miękką kredką, który następnie poprawimy linerem – radzi Agnieszka Sęczkowska, wizażystka Golden Rose. Niestety, choć konturówka jest o wiele wygodniejsza w użyciu, nie osiągniemy nią wystarczająco intensywnego rezultatu.
Doskonałą alternatywą są linery w pisaku, które w łatwy sposób pozwalają uzyskać teatralny efekt wyrazistego spojrzenia. Ich olbrzymim atutem jest wygodna aplikacja, która zapewnia większą precyzję wykonania makijażu. Ważne jest również to, że wysychają bardzo szybko, dzięki czemu unikniemy rozmazania. Są dostępne wersji wodoodpornej, co sprawia, że stanowią świetną propozycję na zbliżające się upały.

 

  • Wow, wonderful blog layout! How long have you been blogging for? you made blogging look easy. The overall look of your site is great, let alone the content!. Thanks For Your article about Evergreen, czyli styl Pin-Up | LoulouLoulou .