Elizabeth Hurley zgubiła samochód…

Elizabeth Hurley zgubiła samochód…

Elizabeth Hurley zgubiła samochód… O co chodzi?  Angielska aktorka i była modelka najadła się wstydu, gdy samochód, którego kradzież zgłosiła na policję, został odnaleziony tam, gdzie go zaparkowała. Okazało się, że brytyjska piękność… zapomniała, gdzie zostawiła auto.

 

 

Elizabeth Hurley zgłosiła kradzież swojego wartego 75 tys. funtów samochodu marki Audi. Aktorka utrzymywała, że auto zostało skradzione, gdy udała się na zakupy i lunch. Sprawa trafiła błyskawicznie na łamy brytyjskiej prasy.

Właściciele sklepu, na parkingu którego Elizabeth Hurley zostawiła swój pojazd, ze zdumieniem odkryli w gazecie „The Sun” wzmiankę o domniemanej kradzieży. „Samochód stoi przed sklepem od kilku dni” – poinformowali redakcję. „Za szybą gromadzą się mandaty”.

 

 

Powiadomiona przez gazetę policja szybko odholowała samochód, o czym niezwłocznie poinformowała Elizabeth Hurley. Zainteresowana nieco się zmieszała na wieść o odnalezieniu samochodu w miejscu, w którym go zostawiła. Aktorka nie straciła jednak dobrego humoru i zaśmiała się na widok wartych 240 funtów mandatów. Rzecznik prasowy aktorki podziękował mediom za pomoc w odnalezieniu samochodu.

 

 

Elizabeth Hurley choć na ekranie pojawia się od połowy lat 80., media zainteresowały się nią dopiero dzięki romansowi z aktorem Hugh Grantem oraz … sukience projektu Versace. Rozcięta w strategicznych miejscach i pospinana agrafkami suknia, jaką aktorka nałożyła na premierę filmu z ówczesnym ukochanym w roli głównej „Cztery wesela i pogrzeb” w 1994 r., trafiła na listę najbardziej pamiętnych kreacji w historii czerwonego dywanu.