Brulion zabaw dla każdego.

Brulion zabaw dla każdego.

Zapomnij o smartfonie i tablecie. Daj odpocząć kciukom!

Wymagania sprzętowe: Kartka z brulionu i długopis!

Ta myśl przewodnia towarzyszy nowemu szaleństwu, które opanowało mnie w ostatni weekend, a nazywa się ono „Brulion zabaw dla każdego” i jest brulionem zabaw dla każdego J

Co to jest spyta ktoś? Otóż między skromnymi (stylizowanymi) na stary szkolny zeszyt z minionej PRL-owskiej epoki kryje się bogactwo gier i zabaw, do których potrzeba tylko główki, ołówka no i jakiegoś przeciwnika.

Większość gier proponowanych w nim jest dla dwóch osób np. kółko i krzyżyk, statki czy kartofel. Z innych propozycji mamy jeszcze: państwa miasta (to jedna z moich ulubionych i nie powiem brylowałam w tym dzięki m.in. zamiłowaniu do geografii), szewc, szubienica i wiecznie żywa dziecięca składanka z papieru piekło-niebo.

brulion_zabaw_2
Dodatkowo strzałem w dziesiątkę są zamieszczone w środku gotowe szablony. Już mniej pracy z przygotowaniem do samej zabawy.

Nam udało się zagrać już w kółko i krzyżyk, państwa miasta, wisielca i zrobić kilka sztuk piekło niebo – każde z autorskimi rysunkami dzieci.

Brulion bez dwóch zdań łączy pokolenia nie tylko w deszczowe, marcowe weekendy. To przednia zabawa na każdą porę roku i dla każdego. Polecam.

brulion_zabaw_1

Ps. Kusząca jest także cena brulionu! J Spory zeszyt z grami, kartkami z szablonami i zasadami nie powinien kosztować więcej niż 14,99 a zabaw, które się w nim znajduje wystarczy naprawdę na kilka długich wieczorów.
Do kupienia tutaj: GW FOKSAL

  • Luśka Tyszka

    Świetna zabawa :)

  • Kalina Borowiec

    O musze kupić koniecznie na weekend,