Bez prania i prasowania, czyli marzenie singla

Bez prania i prasowania, czyli marzenie singla

Bez prania i prasowania, czyli marzenie singla – firma Wool&Prince stworzyła męską koszulę, którą można nosić nawet 100 dni bez wkładania jej do pralki! Na razie twórcy projektu zbierają fundusze na Kickstarterze, aby wprowadzić koszulę do produkcji. Pomysł cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co mnie wcale nie dziwi :)

 

 

Projekt można określić mianem prawdziwego przełomu w branży odzieżowej. To ciekawe rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy. Zamiast kilkunastu koszul wystarczy nabyć jedną. Już wkrótce w sieci pojawią się relacje pierwszych śmiałków, którzy używali koszuli przez 100 dni.

Koszula została wykonana ze zmodyfikowanej wełny, przez co nie brudzi się, nie gniecie się i nie wchłania potu. Producent zapewnia, że koszula jest przewiewna i bardzo wygodna. Innymi słowy jest to prawdziwy ideał.

Cel finansowy określony na Kickstarterze, to 30 000 dolarów. Zebrano już kwotę 313 505 dolarów, co znacznie przerosło oczekiwania twórców. Do końca akcji pozostało 16 dni. Koszula kosztuje 98 dolarów i do pierwszych nabywców trafi już pod koniec roku.