BĄDŹ CHIC!

BĄDŹ CHIC!

„BĄDŹ CHIC! TAJEMNICE KOBIECEJ GARDEROBY” EMILIE ALBERTINI, ANNE HUMBERT

 

Nie ma na świecie kobiety – ja przynajmniej takiej nie znam – która nie zastanawiałaby się nad tym co założyć na daną okazję. Czy dany fason spodni pasuje do naszej sylwetki, czy sukienka jest odpowiednia do pracy, no i co z butami na obcasie – tak czy nie?

 

„Bądź chic” Emilie Albertini i Anne Humbert to poradnik, który zawiera wszystko, co kazda świadma kobieta powinna wiedzieć na temat mody. Znajdziemy  tu inspiracje, porady, sugestie dotyczące tego jak łączyć poszczególne typy ubrań, jak dobrać je do naszej figury. Poradnik absolutnie zastąpi przeglądanie tysięcy stron blogów modowych – mamy to wszystko na ponad 200 bogato zilustrowanych stronach.

 

Autorzy wprowadzają nas w świat mody i analizują to jak powstały poszczególne typy ubrań, np.  jeansy. Radzą jak je własnoręcznie przerabiać. Na pewno nie jedna z was zastanawiała się jak zrobić jeansowe szorty – tu mamy wyjaśnione wszystko krok po kroku – trudno zrobić błąd i zniszczyć spodnie :)

Bardzo przydatne są też podpowiedzi jak dobierać ubrania do sylwetki i z czym je połączyć, aby wyglądać dobrze i modnie. Kluczowe jest także dobranie stroju do okazji, pory roku oraz samopoczucia. Autorzy doradzają też, że warto pozbywać się tych rzeczy, których nigdy nie założymy – każda z nas ma w szafie wiele takich ubrań – a nóż się przydadzą… Otóż nie!

 

Książka to niezbędnik tego co mieć powinnyśmy w naszej garderobie, aby stworzyć wiele niepowtarzalnych stylizacji.  Uświadamia nam to, że mając kilka prostych, klasycznych rzeczy, można wyglądać dobrze i elegancko – nie musimy tu wydawać setek złotych na obszerną garderobę!

 

„Bądź chic” jest dla tych kobiet, które chcą zmienić swój wizerunek, nie koniecznie wydając mnóstwo pieniędzy. Jeżeli nie czujecie się mocne w temacie mody albo dbacie bardzo o swój wygląd a nie zawsze macie czas na wymyślanie tego jak wyglądać dobrze na co dzień – ta pozycja jest właśnie dla was.

Premiera książki już 22 października 2015.

  • Marta Chmielik

    Też mam te książkę (y)

  • Kamila Smolczyk

    Muszę przeczytać koniecznie, bo niestety…. właśnie należę do tej grupy kobiet, która zawsze sobie tłumaczy „na pewno kiedyś to jeszcze założę” ;)