Aktor z „Kac Vegas” o złotym sercu

Aktor z „Kac Vegas” o złotym sercu

Aktor z „Kac Vegas” o złotym sercu. Pomógł bezdomnej przyjaciółce stanąć na nogi. Ostatnio przyprowadził ją na premierę swojego filmu. Zach Galifianakis – bo o nim mowa – to niezwykle uzdolniony i charakterystyczny komik. Zaczynał od stand-upu, w międzyczasie grał w alternatywnych programach komediowych (Wonder Showzen, Tim and Eric Awesome Show), prowadził swój internetowy talk-show (Between Two Ferns) aż wreszcie stał się gwiazdą mainstreamowych komedii. Nic dziwnego, trudno mu odmówić charyzmy.

 

Ostatnio na premierę swojego najnowszego filmu „Kac Vegas III” przyprowadził tajemniczą staruszkę. Okazało się, że kobieta to nie jego babcia czy matka, a przyjaciółka z pralni w Los Angeles, której pomógł stanąć na nogi po tym, jak straciła dom i wylądowała na ulicy.

 

Zach poznał Elizabeth „Mimi” Haist 20 lat temu, kiedy pracowała w lokalnej pralni. 2 lata temu, gdy aktor dowiedział się, że Mimi jest bez grosza i bezdomna, kupił jej mieszkanie, które opłaca do dzisiaj. Zabiera ją też ze sobą na czerwony dywan. Kobieta towarzyszyła komikowi na premierach „Kac Vegas II” i „Wyborczych jaj”, tylko wtedy nikt nie wiedział kim jest tajemnicza towarzyszka aktora.